Noclegi Targi Kielce

Wybierz luksusowe, klimatyzowane domki zaledwie 20 minut od Targów Kielce!

Targi Kielce to bardzo popularne miejsce konferencji i wystaw. W trakcie targów niestety noclegi w kielcach są nie tylko drogie ale także bardzo trudno dostępne. Wynajęcie pokoju lub hotelu w centrum miasta graniczy wręcz z cudem. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferujemy komfortowy nocleg w odległości zaledwie 20 minut jazdy od Targów Kielce.

Noclegi w okolicy Kielc

Ostoja Świętokrzyskie znajduje się w miejscowości Suchedniów, oddalonej od Kielc o niecałe 30 km. Co bardzo istotne dojazd praktycznie do samych Targów Kielce odbywa się drogą ekspresową S7. Tym samym czas przejazdu z naszego ośrodka do centrum targowego bardzo często jest szybszy niż z centrum Kielc.

Noclegi Targi Kielce
Dojazd na Targi Kielce

Noclegi Targi Kielce – oferta

Do dyspozycji gości mamy obecnie 2 w pełni wyposażone domki o wysokim standardzie. W każdym domku pomieści się od 2-4 dorosłych osób. Obiekty noclegowe są całoroczne, do dyspozycji gości 7 dni w tygodniu. W każdym znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka oraz taras. Na terenie posesji znajduje się także sauna i jacuzzi.

Co więcej nasi goście mogą zrelaksować się przy łowieniu ryb z prywatnego stawu oraz grilowaniu w wygodnej i w pełni wyposażonej altanie.

Naszym gościom oferujemy komfortowy nocleg w nowoczesnym i zacisznym miejsc, bezpłatny parking, bezpłatne wifi. Wszystko w malowniczym terenie w województwie świętokrzyskim.

Noclegi w centrum miasta – Kielce

Oczywiście noclegi w centrum Kielc mają swoje niezaprzeczalne atuty. Bliskość restauracji, miejsc rozrywki oraz przy braku korków szybki dojazd na Targi Kielce sprawiają, że nocleg w Kielcach to pierwszy wybór nie tylko turystów ale i gości odwiedzających imprezy targowe.

Dla klientów szukających jednak spokojnej okolicy i odpoczynku po targach mamy do zaoferowania idealne miejsce w Górach Świętokrzyskich. Nasz obiekt położony jest zaledwie 20 minut drogi od Targów. Dlatego warto skorzystać z naszej oferty noclegowej w komfortowych i nowoczesnych domkach Ostoja Świętokrzyskie.

Do dyspozycji gości mamy:

  • Ogrodzony teren z prywatnym bezpłatnym parkingiem
  • 2 w pełni wyposażone domki wybudowane w 2023 roku
  • wygodne nowoczesne łazienki
  • wyposażony aneks kuchenny
  • staw rybny
  • altana grillowa
  • prywatny taras z widokiem na rzekę w każdym domku
  • sauna
  • jacuzzi

Targi Kielce – dojazd

Dojazd na Targi Kielce z z Ostoi Świętokrzyskie zajmuje zaledwie 20 minut. Miejscowość Suchedniów leży bowiem tuż przy nowoczesnej dwupasmowej trasie S7. Wystarczy wjechać na drogę ekspresową przy zjeździe Suchedniów/Starachowice lub Łączna/Gózd, by po kilkunastu minutach być już w Kielcach przy zjeździe z trasy S7 na Targi Kielce.

Tym samym dojazd odbywa się bez korków i utrudnień związanych z jazdą po centrum miasta.

Ostoja Świętokrzyskie – Centrum Kielc

Nocleg w Kielcach to oczywisty wybór wybierając się na Targi Kielce. Często jednak dojazd na Targi z centrum Kielce bywa uciążliwy. Zamiast codziennie pokonywać kieleckie korki warto pomyśleć o noclegu w naszej Ostoi. Do dyspozycji gości mamy dwa nowoczesne, klimatyzowane domki o powierzchni 35 m2 każdy. Nasz obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Suchedniów, zaledwie 20 minut jazdy od Targów Kielce. Stanowi doskonały obiekt noclegowy dla gości targowych, którzy chcą odpocząć od zgiełku targów lub nawet wyskoczyć w wolnym czasie w Góry Świętokrzyskie.

Do dyspozycji gości mamy w pokoje wyposażone w bezpłatne wifi, aneks kuchenny, komfortowe łóżka i łazienkę. Domki są klimatyzowane. Na zewnątrz dostępny jest bezpłatny parking.